m

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit.

m

Hakkımızda

Amaç Keskin Zirai Maddeler Ltd Şti

Amaç Keskin Zirai Maddeler Ltd Şti Tarım kireci , dezenfektan kireç, öğütülmüş kalsiyum karbonat - kalsit - dolomit , hidrat toz kireç, parça kireç üretimi, satış ve pazarlaması yapar.

Vizyonumuz

Türk Tarımına bilimsel yöntemlerle etkinliği ispatlanmış, ekonomik, pratik ve ekolojik girdilerin sağlanması ; Türk Çiftçisinin etkin yayım çalışmaları ile bilinç düzeyinin yükseltilmesi ; sürdürülebilir tarım olanaklarının yaratılmasında bilimsel yöntemlerin etkin olarak kullanılması ; çiftçi bütçesini ön plana çıkararak alternatif çözüm önerileri üretilmesi AMAÇ KESKİN ZİRAİ MADDELER LTD. ŞTİ 'nin vizyonudur.

Misyonumuz

Toprak ıslahı ile sürdürülebilir tarımın desteklenmesini - geçiş dönemi çözüm seçenekleri ile beraber - stratejik yönetim anlayışı içinde planlamak ; bilimsel ölçütlere göre tasarlamak ve uygulatmak; zararlı kimyasallar yerine, çevre dostu ve ekonomik ürünlerle bu çalışmaları desteklemek ; Dünya tarımını çok yakından takip ederek, yenilikleri ve gelişmeleri ülke tarımımıza adapte etmek , AMAÇ KESKİN ZİRAİ MADDELER LTD. ŞTİ 'nin misyonudur.

Yönetim - Management

Nezih ÖZTÜRE- Onursal Başkan – Honorary Chairman Nav.Arch.& Mech. Eng. Bergama 1961

Amaç KESKİN – Yön. Krl. Bşk – Chairman General Coordinator Agrocultural Eng. Ankara – 1975

Tülin KESKİN – Başkan Yardımcısı – Vice Chairman Köln – 1977

Ahmet Fatih USALAN – Pazarlama Müdürü – Marketing Manager İzmir – 1984